במיוחד בתקופה מאתגרת זו,
קבלו את הפיזיותרפיה
שבאמת צריך בגיל השלישי

• טיפולים של 45 דקות (ולא 20 דקות)
• מספר טיפולים בהתאמה לצורך האישי (ולא לפי הקצבה)
• ניהול מקצועי ובקרה אחר תוצאות התאמות אישיות בעת הצורך
• טיפול אישי, סבלני ואכפתי – בבית או במרכז שלנו

אנחנו מציעים טיפול איכותי עם אפשרות לקבל החזר מכללית מושלם וביטוחים פרטיים.

פיזיותרפיה מקצועית היא רק חלק מהטיפולים שצריך בגיל השלישי

פיזיותרפיה חשובה מאוד בגיל המבוגר. לשיקום, לשימור יכולות ובמיוחד – למניעה. היא משפרת שיווי משקל, עוזרת למנוע נפילות ומחזירה בטחון עצמי, היא מחזקת שרירים, משפרת סיבולת לב-ריאה ועוד. לצערנו, רוב הזקנים לא מקבלים מספיק פיזיותרפיה והטיפול שניתן להם הוא לא תמיד הטיפול המקצועי הנכון עבורם. הפיזיותרפיסטים שלנו מוסמכים, מנוסים עם בני הגיל השלישי, מנוהלים ומבוקרים על ידי מנהלת התחום, פועלים לפי הנחיות רפואיות ומנהלים מעקב מתמיד כדי לבצע כל התאמה אישית נדרשת.

יותר מזה, דווקא כשאנחנו הכי צריכים שירותי בריאות טובים, ההרגשה היא שאף אחד לא רואה את התמונה המלאה של מצב המטופל, ודאי לא באופן קבוע. יש יותר תגובה למשברי בריאות מאשר מאמץ שיטתי למנוע הידרדרות. במקרים רבים הפוקוס הוא על רק המצב הרפואי תוך התעלמות מהמצב התפקודי או הנפשי. זה לא קורה מתוך רצון להרע חלילה אלא מאי ידיעה מה אפשר וצריך לעשות.

אם חשוב לכם לתת ליקיריכם בגיל השלישי, את הטיפול הטוב והמלא שהם צריכים, כדאי שתכירו את האפשרות של שירותי בריאות פרטיים, המנוהלים בניהול אישי.

צלע מסגרת ארוכה סגול כתום 3

מגוון השירותים שלנו

בשיבה בריאה –
שירותי בריאות פרטיים בניהול אישי

המטרה: למנוע הידרדרות ואשפוזים מיותרים ולאפשר חיים טובים בבית

בשיבה בריאה מביאה גישה חדשה שנותנת מענה רחב לכל הצרכים הבריאותיים בגיל השלישי ומשלימה את שירותי קופות החולים:

ראייה כוללת של המטופל - לא רק הרפואית

תכנית טיפול אישית לשמירה על התפקוד ולרווחה פיסית ונפשית

ניהול טיפול, מעקב מתמשך ועדכון תכנית הטיפול לפי הצורך

צוות שמכיר ומלווה את המטופל ואתכם לאורך זמן

ייעוץ רוקחי

Provides the pharmacist with the opportunity to educate patients who present new prescriptions and protect them from potential problems.

פיזיותרפיה

מסייע לזקנים לקחת חלק בפעילות גופנית, מספק מענה לשיקום, עוזר למניעת נפילות ואימוני שיווי משקל, ומשפר את התפקוד הגופני וחוזק השרירים.

ייעוץ גרונטולוגי

Taking care of an elderly person's emotional wellbeing, along with providing them with physical support, can significantly improve their overall quality of life.

ייעוץ מיצוי זכויות

Provides the pharmacist with the opportunity to educate patients who present new prescriptions and protect them from potential problems.

ליווי רגשי ורוחני

טיפול ברווחה הרגשית והנפשית של האדם המבוגר, יחד עם מתן תמיכה פיזית, יכולים לשפר משמעותית את איכות החיים הכללית שלו.

למה לפנות אלינו? כי זיקנה זה אנחנו!

המטרה שלנו במרכז בשיבה בריאה היא לא רק להגיב למשברים בריאותיים, אלא להקדים ולמנוע אותם, במידת האפשר. אנחנו עובדים בצוות שכולל רופאים מומחים בגריאטריה ופסיכוגריאטריים, אחים ואחיות, גרונטולוגים (מומחים לטיפול באתגרי הגיל השלישי), רוקחים קליניים, תזונאים, פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, קלינאי תקשורת ועוד. אנחנו מציעים שירותים מקיפים, מותאמים אישית ומתמשכים המכסים את כל היבטי הבריאות הגופנית והנפשית. והכי חשוב: אנחנו עובדים לא רק עם המטופל אלא גם עם בני המשפחה המטפלים בו.

אנא צרו איתי קשר!

צלע מסגרת ארוכה כחול ירוק 3

לקוחות מספרים על "בשיבה בריאה"

צלע מסגרת ארוכה סגול כתום 2

שאלות נפוצות

כדאי לפנות לגריאטר כאשר מתחילה ירידה בתפקוד, ירידה קוגניטיבית או פגיעה בזכרון, אם נוטלים מעל 8 תרופות ותוספי מזון וכאשר יש תחלואה מרובה ומתרוצצים מרופא לרופא ללא מישהו שירכז את הטיפול ויגשר בין חוות הדעת השונות.

קופות החולים נותנות החזרים על שירותים מסוימים כמו ייעוץ רופא (לרופאים מסויימים) ו/או טיפולי פיזיותרפיה. מזמינים אתכם לבדוק איתנו.

הרפואה של ימינו בנויה כך שכל רופא מתמחה בתחום ספציפי. ניהול תהליך ההזדקנות המבוצע על ידינו משלב בתוכו רפואה גריאטרית המנהלת את המקרה ועושה סדר בבלאגן. יחד עם הליווי המשפחתי ניתן לצפות להקלה והתמודדות טובה יותר.

זקנים סובלים מהיעדר גירויים ומשגרה מנוונת. הכנסת טיפולי מקצועות הבריאות מסייעת לשמירה על תפקודים, שיווי משקל ויציבה וגירוי קוגניטיבי. טיפולים רגשיים מסייעים להשלים עם אובדנים שמאפיינים את השנים האחרונות לחיים ותרפיות עושות כך דרך חוויה  (אמנות, מוזיקה, תנועה ועוד).

בשיבה בריאה © 2023 All Rights Reserved

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן