השירותים שלנו

במה נוכל לעזור?

תוחלת החיים מתארכת אך לא בהכרח מלווה באיכות חיים. העומס על המערכת הציבורית ועל הרופאים המצוינים בקהילה, גורם לכך שכמעט לא ניתן להקדיש את הזמן הדרוש על מנת להבין באופן יסודי את צרכי המטופל הזקן.

בהיעדר מענה הולם אנו עדים להתרוצצות של המטופל ומשפחתו בין אינספור מומחים ובדיקות ולנטילה לעיתים מיותרת של תרופות רבות.

ירידה בזיכרון ודמנציה

אבחון דמנציה מצריך הערכות מחודשת, מעורבות גורמים מקצועיים, ליווי ותמיכה שייסעו לכם לעזור להורה שלכם להסתגל למצב ולשפרו.

למידע נוסף לחצו בתמונה

דיכאון

דיכאון הוא מהמאפיינים השכיחים של הגיל המבוגר. הורה מזדקן עלול לחוש בדידות, אובדן וגעגוע עקב מוות של בן או בת הזוג, בעיות בריאות, חוסר מעש וירידה בדימוי העצמי.

למידע נוסף לחצו בתמונה

נפילות

לנפילות השלכות רגשיות ופיזיות שלא תמיד מתבטאות מיד עם הנפילה. בנוסף לפציעות הדורשות החלמה ולעיתים ניתוחים, ההורה עלול לחשוש לצאת מהבית.

למידע נוסף לחצו בתמונה

ריבוי תרופות

יתכן וההורה שלך לוקח תרופות שהוא כבר לא זקוק להן או אף סותרות זו את זה. בסיוע רוקחת קלינית ומומחה בגריאטריה ניתן לייצב את המצב, לאזן את התרופות ולהעלות את איכות החיים.

למידע נוסף לחצו בתמונה

תעודות רפואיות

לצורך קבלת קוד גריאטרי (קבלת סיוע מהמדינה באשפוז סיעודי) הקשיש צריך להיות מוגדר כסיעודי או תשוש נפש ולשם כך יש להציג מסמכים רבים המעידים על מצבו של הקשיש ומשפחתו.

למידע נוסף לחצו בתמונה

ייעוץ גרונטולוגי

ליווי משפחתי גרונטולוגי, גרונטולוגיה פיננסית הכוללת גם מיצוי זכויות, ליווי המטופל באופן שוטף, סיוע ותמיכה בבני המשפחה התומכים ועוד. בסיוע צוות מלווה ניתן לפשר את המצב בצורה משמעותית.

למידע נוסף לחצו בתמונה

שאלות נפוצות:

מתי כדאי לראות רופא גריאטר? 
כדאי לפנות לגריאטר כאשר מתחילה ירידה בתפקוד, ירידה קוגניטיבית או פגיעה בזכרון, אם נוטלים מעל 8 תרופות ותוספי מזון וכאשר יש תחלואה מרובה ומתרוצצים מרופא לרופא ללא מישהו שירכז את הטיפול ויגשר בין חוות הדעת השונות.
האם אתם עובדים עם קופות החולים?
קופות החולים נותנות החזרים על שירותים מסוימים כמו ייעוץ רופא (לרופאים מסויימים) ו/או טיפולי פיזיותרפיה. מזמינים אתכם לבדוק איתנו.
היינו כבר אצל כל כך הרבה רופאים – מה תוכלו לעזור לנו?
הרפואה של ימינו בנויה כך שכל רופא מתמחה בתחום ספציפי. ניהול תהליך ההזדקנות המבוצע על ידינו משלב בתוכו רפואה גריאטרית המנהלת את המקרה ועושה סדר בבלאגן. יחד עם הליווי המשפחתי ניתן לצפות להקלה והתמודדות טובה יותר.
03-5250717
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן