טיפולים לגיל המבוגר

בשיבה בריאה מציעה מגוון שירותים, מתוכם ניתן לבחור את השירות שמתאים לכם או להוריכם.
מיטב המומחים במקצועות השונים עם נסיון רב מגיעים אליכם גם הביתה

השירותים שלנו

אימון קוגניטיבי ותעסוקתי

אבחון דמנציה מצריך הערכות מחודשת, מעורבות גורמים מקצועיים, ליווי ותמיכה שייסעו לכם לעזור להורה שלכם להסתגל למצב ולשפרו.

ליווי רוחני ורגשי

דיכאון הוא מהמאפיינים השכיחים של הגיל המבוגר. הורה מזדקן עלול לחוש בדידות, אובדן וגעגוע עקב מוות של בן או בת הזוג ובעיות בריאות.

פיזיותרפיה

ככל שאנו מזדקנים נפגמים שיווי המשקל והיציבה. גם ביומיום יש לתרגל ועל אחת כמה וכמה כאשר מתרחשות נפילות בבית או מחוץ לו.

ייעוץ רוקחי

יתכן וההורה שלך לוקח תרופות שהוא כבר לא זקוק להן או אף סותרות זו את זה. בסיוע רוקחת קלינית ומומחה בגריאטריה ניתן לייצב את המצב, לאזן את התרופות ולהעלות את איכות החיים.

תעודות רפואיות

לצורך קבלת קוד גריאטרי (קבלת סיוע מהמדינה באשפוז סיעודי) הקשיש צריך להיות מוגדר כסיעודי או תשוש נפש ולשם כך יש להציג מסמכים רבים המעידים על מצבו של הקשיש ומשפחתו.

ייעוץ גרונטולוגי

ליווי משפחתי גרונטולוגי, גרונטולוגיה פיננסית הכוללת גם מיצוי זכויות, ליווי המטופל באופן שוטף, סיוע ותמיכה בבני המשפחה התומכים ועוד. בסיוע צוות מלווה ניתן לפשר את המצב בצורה משמעותית. 

במה נוכל לעזור?

שאלות נפוצות:

כדאי לפנות לגריאטר כאשר מתחילה ירידה בתפקוד, ירידה קוגניטיבית או פגיעה בזכרון, אם נוטלים מעל 8 תרופות ותוספי מזון וכאשר יש תחלואה מרובה ומתרוצצים מרופא לרופא ללא מישהו שירכז את הטיפול ויגשר בין חוות הדעת השונות.
 
קופות החולים נותנות החזרים על שירותים מסוימים כמו ייעוץ רופא (לרופאים מסויימים) ו/או טיפולי פיזיותרפיה. מזמינים אתכם לבדוק איתנו.
הרפואה של ימינו בנויה כך שכל רופא מתמחה בתחום ספציפי. ניהול תהליך ההזדקנות המבוצע על ידינו משלב בתוכו רפואה גריאטרית המנהלת את המקרה ועושה סדר בבלאגן. יחד עם הליווי המשפחתי ניתן לצפות להקלה והתמודדות טובה יותר.

צרו איתנו קשר ונשמח להסביר!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן